Nõustamine ja koolitus koertele ja koeraomanikele. Sellest alast saad pikemalt lugeda lingilt: Koerakool

Lühidalt minust:
Üldine psühhooloogia AP. TÜ Õigusteaduskonnas AP õpe. Ja praktika...praktika...praktika kus õpib palju rohkem kui koolis! Tugev praktika isiksushäiretega, Soomes olnud "nartsissisti ohvri" tugiliinil.

Eeterlikud õlid ja raviteed ... vahendid millega saab asendada kogu keemilise kosmeetika ja ravimid ... unetus, nahaprobleemid, masendus, haigused ... fantastilised abimehed lapsepõlvest saati ... mu naabrimemm oli nõid :) ... parem õpetaja kui misiganes kool.

Kehateraapiad- spordimassaaži eraõpe võistlusspordi ammuammu ajajärgust, Eestis aastatel 2000 MI ja Dinski erakool.
Ametitunnistusel: Spordimassöör mobiliseerimisoskustega. Täiendkoolitused: Faskiakoulutus Pilatesohjaajille, Medical Taping, Tiibeti(KuNye)-Jaapani(Shindo,Hichibuku) koolkonna võtted.

Tunnistus: PhysioPilates juhendaja- tugielundkonna parendamisele suunatud õpe Soomes.
Tunnistus: Yoga juhendaja. Väga laiahaardeline kursus läbitud Indias ja Väike-Tiibetis. Mitte ükski kursus kogu elu jooksul pole andnud selliseid silmaringi laiendavaid teadmisi ja kogemusi kui võimalus mediteerida VäikeTiibetis Dalai Lama templis koos munkadega ja vestelda India Joogidega. Näha ja kogeda kui suur on vahe siin-läänes versus seal-idas praktiseerimistel.

Indias-Tiibetis kogetu suunas Yogismi-Shamanismi-BönBuddhismi-Taoismi väga tugevalt põimuvate joonte "näppimisele".

Enda liigutamis ajalugu sai alguse kooliajal aerutamiskoondises ja showtantsus ehksiis väljapoole suunatud aladega mis sujuvalt läksid üle sissepoole suunatud aladele Yoga ja TaiChi.
Ühel ametikooli tunnistusel on kirjas ITtehnik/elektrik...see on hea ala vahepeal kogu maailma eest keldrisse peittu pugemiseks :)

MÕTTEKILDE SIITSEALT ja OMA PEAST...

"Kaasaegses meditsiinis kasutatakse TERAAPIA asemel TERRORaapiat (sõnademäng) – see on plaanipärane protsess haige seisundi raskendamiseks, milles kasutatakse järk-järgult aina kangemaid keemilisi mürke, mida Peeglitagused nimetavad "ravimiteks".
KÕIK meie HAIGUSED, väljaarvatud traumad, tulenevad meie igapäevasest TOIDULAUAST, MÕTTEVIISIST JA ELUSTIILIST.

Prantsuse manuaalmeditsiini koolkonna rajaja Dr. Robert Maigne on öelnud. “Valu on Adriane lõng, mis juhatab meid põhjuseni”. Kasutades valu ellimineerijaid vaigistame ohvrit ja toidame süüdlast.
  • Sümptomaatiline ravi, mis on suunatud haigustunnuste mahasurumiseks (supressioon), võimaldab vaevuste tegelikel põhjustel püsida ja süveneda. Valu-vastased salvid, (sh. hobusesalv) ja tabletid leevendavad valu seni, kuni “süüdlane” on nii kaugele arenenud, et vajab kirurgilist sekkumist (näiteks lülivaheketta operatsioon). Sümptomaatilisel valuravil on tavaliselt lühiajaline mõju ja valuseisundid kipuvad korduma. Sümptomaatiline ravi on õigustatud, kui teisi raviliike ei ole võimalik kasutada (kaugele-arenenud juhtumid, sobiva spetsialisti puudumine jne.).
  • Kausaalne ravi on suunatud valu põhjuse kõrvaldamisele. Sageli esineb samaaegselt mitmeid seljavalu põhjuseid. Vastavalt uuringu tulemustele kasutab seljaarst hüpomobiilsuse raviks manuaalteraapiat, lihaste tasakaalustamiseks harjutusravi ja siseelundite häirete raviks soovitab organismi puhastamist, toiduvaliku korrigeerimist, homöpaatilisi ravimeid ja taimeteesid.

    "Inimene peab oma elu parandamiseks Eluviisi muutma. Selle muutmise rajale peab Iga Inimene Ise Astuma. ISE!
    Loota, et mõni tabletikene, nõia pendeldamine, käe vaatamine, programmeerimine, kodeerimine, manipuleerimine, sugereerimIne jms mind õigele rajale ise viib - seda loota ei maksa. Need on vaid abivahendid enda leidmiseks, enda elukorralduse muutmiseks." Dr. J.Ennet